Cube Talk10 je velký levný tablet vhodný i pro telefonování

Tablety |

Pokud jde o levné tablety s cenou okolo 200 dolarů, většinou se jedná o menší zařízení s displejem o velikosti 7 nebo 8 palců. Tentokrát je vše jinak.

Cube Talk10 je velký levný tablet vhodný i pro telefonováníPokud jde o levné tablety s cenou okolo 200 dolarů, většinou se jedná o menší zařízení s displejem o velikosti 7 nebo 8 palců. Tentokrát je vše jinak.

Tablet Cube Talk10 má, jak už jeho název napovídá, desetipalcový displej s poměrem stran 16:10. Pokud byste měli zájem, stojí zajímavých 145 dolarů a za takovou cenu nabízí docela hodně.

Je vybaven IPS displejem s rozlišením 1280 x 800 pixelů, procesorem MediaTek MT8382, 1 GB operační paměti RAM a 8 GB místa na úložišti. Tablet podporuje Wi-Fi, Bluetooth, čínský Unicom a WCDMA/3G/GSM. Tablet zvládá i telefonní hovory, i když se k tomu svou velikostí zrovna příliš nehodí.

Z obrázku je patrné, že tablet je celkem tenký, obzvlášť na desetipalcové zařízení. Na displeji je vidět ikona fotoaparátu jeho specifikace bohužel neznáme. Ovšem těší nás přítomnost Google+ a Google Play. Zdaleka ne všechny levné tablety totiž oficiální Google Play podporují.Úvodní foto: Cube Tablet PCKomentáře