Dell představuje dva tablety řady Venue s Androidem

Tablety |

Společnost Dell představila na svém eventu v New Yorku hned dva nové tablety s operačním systém Android. Jedná se o modely Dell Venue 7 a Dell Venue 8.

Dell představuje dva tablety řady Venue s AndroidemSpolečnost Dell představila na svém eventu v New Yorku hned dva nové tablety s operačním systém Android. Jedná se o modely Dell Venue 7 a Dell Venue 8.

Výrobce tak plní svůj slib o oživení značky Venue, tentokrát však s Androidem jako operačním systémem. Oba tablety nabízejí zajímavý poměr cena a výkon, i když je každý vybaven trochu jinak. Oba sice využívají dvoujádrového procesoru Intel Z2580 Clover Trail s taktem 2 GHz, jenže model Veue 7 je vybaven 16GB paměti, zatímco Venue 8 disponuje kapacitou dvojnásobnou.

Paměť obou tabletů je samozřejmě možné rozšířit pomocí microSD karet. Tablety, jak už jejich název napovídá, jsou vybaveny sedmi a osmipalcovými IPS displeji s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Tablety budou v prodeji za 150 a 180 dolarů. Dell plánuje zahájit jejich prodej již 18. října. Operačním systémem je Androdi 4.2.2.Úvodní foto: DellKomentáře