Desetipalcový tablet Huawei MediaPad

Tablety |

Server Engadget měl tu možnost otestovat tablet Huawei MediaPad. Jedná se o desetipalcové zařízení, které bylo poprvé představeno na MWC v Barceloně, tehdy bohužel ještě nebylo možné si tablet osahat.

Desetipalcový tablet Huawei MediaPadServer Engadget měl tu možnost otestovat tablet Huawei MediaPad. Jedná se o desetipalcové zařízení, které bylo poprvé představeno na MWC v Barceloně, tehdy bohužel ještě nebylo možné si tablet osahat.

Jaké jsou tedy dojmy z tohoto tabletu? Podle Engadget je tablet hotovým magnetem na otisky. Displej disponuje rozlišením 1920 x 1200 pixelů a využívá technologie IPS. Tělo tabletu ke z hliníku. Tablet měří na šířku pouhých 8,8 mm a údajně se dobře drží. Baterie tabletu má kapacitu 6600 mAh, takže o pracovní výdrž je celkem solidně postaráno.

Stejně jako v případě smartphonu, který společnost Huawei oznámila, je i tento tablet vybaven čtyřjádrovým procesorem vlastní výroby. Jmenuje se K3 Balong a je taktovaný na 1.5 GHz. Operačním systémem je samozřejmě skvělý Andorid 4.0. Pro více informací klikněte na odkaz na stránky Engadget (v anglickém jazyce).
Komentáře