Dostupné tablety Lenovo Tab 7 a Tab 7 Essentials

Tablety |

Lenovo představilo v USA dva nové tablety. Jmenují se Tab 7 a Tab 7 Essential. Prodávají se za 70 a 100 dolarů, takže je jasné, že se jedná o entry level.

Dostupné tablety Lenovo Tab 7 a Tab 7 EssentialsLenovo představilo v USA dva nové tablety. Jmenují se Tab 7 a Tab 7 Essential. Prodávají se za 70 a 100 dolarů, takže je jasné, že se jedná o entry level.

Model Tab 7 Essential je vybaven sedmipalcovým displejem s rozlišením 1024 x 600 pixelů, model Tab 7 je vybaven displejem s rozlišením 720p. Oba tablety mají 1 GB operační paměti a 16 GB vnitřního místa pro data, nechybí microSD karta. Procesorem je MediaTek MT8161 se čtyřmi jádry, operačním systémem Android 7.0 Nougat. Přidanou funkcí obou tabletů je Dolby Acoustics, o jehož kvalitě však můžeme směle pochybovat.

Tablety mají celkem velké rámečky (údajně kvůli lepšímu držení). Prodávají se v černé a bílé barvě. Nechybí ani dvě kamera s rozlišením 5 a 2 megapixely, Bluetooth 5.0, WiFi a baterie s výdrží 15 hodin. Je možné, že se budou prodávat také v provedení, které podporuje 4G LTE internet.Úvodní foto: LenovoKomentáře