Dva tablety Mediacomu pro každodenní použití a střední rozpočet

Tablety |

Mediacom představil dva nové tablety série Winpad. Jde o modely Winpad 10.1 X120 a X121. První disponuje pouze Wi-Fi, druhý nabídne i 3G internet.

Dva tablety Mediacomu pro každodenní použití a střední rozpočetMediacom představil dva nové tablety série Winpad. Jde o modely Winpad 10.1 X120 a X121. První disponuje pouze Wi-Fi, druhý nabídne i 3G internet.

Oba tablety se začnou prodávat za několik málo dní, výrobce uvádí konec ledna, což je vlastně už teď. Oba tablety využívají procesorů Intel Atom a operačního systému Windows 10. K oběma tabletům je přibalená klávesnice, 3G tablet má navíc slot pro SIM kartu, což dává smysl. Jinak se jejich specifikace vlastně neliší. Oba tablety mají displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů, procesor Intel Atom Z3735F BayTrail s taktem 1,8 GHz a 2 GB operační paměti RAM.

K ukládání dat slouží úložiště s kapacitou 32 GB, rozšíření paměti umožňuje microSD slot. Obě kamery mají rozlišení 2 megapixely, což vlastně docela stačí. Baterie mají kapacitu 6000 mAh (nejsme si jisti, zda mají obě stejnou kapacitu). Oba tablety připojíte k internetu pomocí Wi-Fi, ani jeden nebyl ochuzen o Bluetooth 4.0, micro USB, USB a micro HDMI port. Tablet s Wi-Fi se bude prodávat za 230 €, ten s 3G za 250 €.Úvodní foto: MediapadKomentáře