Dvě podniková zařízení Fujitsu

Tablety |

Nový podnikový tablet Fujitsu je vybaven velkým displejem s úhlopříčkou 12,5 palce, procesorem Intel Skylake a až 512 GB na SSD disku.

Dvě podniková zařízení FujitsuNový podnikový tablet Fujitsu je vybaven velkým displejem s úhlopříčkou 12,5 palce, procesorem Intel Skylake a až 512 GB na SSD disku.

FujitsuJmenuje se Fujitsu Stylistic R726 a dostupný bude v únoru 2016. Volitelné příslušenství obsahuje dotykové pero či dokovací stanici. Další novinkou je třináctipalcový konvertibilní notebook Lifebook T936 se stejným procesorem. Oba je možné osadit procesorem Intel Core i7. Rozdíl je hlavně v tom, že první jmenovaný lze používat jako tablet bez klávesnice, druhý zůsává v nerozdělitelném spojení se svou klávesnicí.

Lifebook T936 je vlastně klasický notebook s otočným displejem. Nečekejte ale fancy panty jako u nové Yogy od Lenova, tohle je klasický středový otočný pant, kterého se Fujitsu drží jako klíště už moc let. Operačním systémem může být Windows 7, 8.1 či Windows 10. Celkem je možné mít až 16 GB operační paměti a 512 GB na SSD disku. Model Stylistic R726 je vybaven Windows 10, USB 3.0, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth, dokovacím konektorem či mini DisplayPortem. Je možné přikoupit 4G LTE.Úvodní foto: FujitsuKomentáře