Elo vyrobilo tablet s displejem o velikosti 55 palců

Tablety |

Společnost Elo se zabývá vývojem a výrobou digitálních dotykových obrazovek a nedávno představila Mega Tablet 5501LT s displejem o velikosti 55 palců.

Elo vyrobilo tablet s displejem o velikosti 55 palcůSpolečnost Elo se zabývá vývojem a výrobou digitálních dotykových obrazovek a nedávno představila Mega Tablet 5501LT s displejem o velikosti 55 palců.

Obrazovka podporuje ovládání deseti prsty najednou a také infračervené ovládání. Zajímavá je podpora responzivních interakcí v případě, že se displeje tabletu dotýká více lidí zároveň. Výrobce slibuje velkou přesnost, která by se měla vyrovnat citlivosti na tabletech menších rozměrů.

LED panel disponuje svítivostí 700 nitů s poměrem stran 16:9 a rozlišením 1920 x 1080, což může, ale nemusí při práci zblízka (tedy na dosah ruky) stačit. Tablet podporuje VGA, HDCP a HDMI 1.3 vstupy a k dostání bude ve dvou konfiguracích s procesorem Intel Core i3 a grafickou kartou Intel HD2500 nebo procesorem Intel Core i5 a kartou HD4000.Úvodní foto: EloKomentáře