Fuji Arrows Tab FJT21 nabídne čtečku otisků prstů a Android

Tablety |

Smartphone iPhone 5s jako vůbec první telefon na světě nabízí integrovanou čtečku otisků prstů. Smartphony to ale nekončí, se čtečkami se nyní budeme setkávat stále častěji. Jako první ji do svého tabletu implementovala společnost Fuji.

Fuji Arrows Tab FJT21 nabídne čtečku otisků prstů a AndroidSmartphone iPhone 5s jako vůbec první telefon na světě nabízí integrovanou čtečku otisků prstů. Smartphony to ale nekončí, se čtečkami se nyní budeme setkávat stále častěji. Jako první ji do svého tabletu implementovala společnost Fuji.

Fuji Arrows TabJejich poslední novinkou je tablet Arrows Tab FJT21. Jedná se o tablet s Androidem 4.2, integrovanou čtečkou otisků prstů, díky níž může tablet využívat více uživatelů. Otiskk každého z nich je zaznamenán a po načtení otisku tablet automaticky načte profil daného uživatele. 

Tablet je vybaven desetipalcovým IPS displejem s rozlišením 2560 x 1600 pixelů a čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 800 s taktem 2,2 GHz. Zadní kamera disponuje rozlišením 8 megapixelů. Arrows nabízí také 2 GB operační paměti RAM a 64 GB místa pro data a aplikace. Nechybí podpora 4G LTE, microSD slot, Bluetooth 4.0 a baterie s obrovskou kapacitou 9600 mAh. Navíc by podle posledních informací měl být tablet také vodotěsný... iPad killer? Uvidíme.

 Úvodní foto: FujiKomentáře