Galaxy Tab Pro 12.2. Obr od Samsungu v prodeji od března

Tablety |

Společnost Samsung představila na veletrzích CES 2014 a MWC 14 celou řadu zajímavých tabletů a smartphonů a rozhodně mezi ně patří také dvanáctipalcový tablet Galaxy Tab Pro 12.2. My již známe jeho specifikace, cenu a také datum uvedení do prodeje.

Galaxy Tab Pro 12.2. Obr od Samsungu v prodeji od březnaSpolečnost Samsung představila na veletrzích CES 2014 a MWC 14 celou řadu zajímavých tabletů a smartphonů a rozhodně mezi ně patří také dvanáctipalcový tablet Galaxy Tab Pro 12.2. My již známe jeho specifikace, cenu a také datum uvedení do prodeje.

Tento obr se začne v některých částech světa prodávat již za čtyři dny, tedy 9. března a to za cenu 650 dolarů. Za takové peníze dostanete dvanáctipalcový displej s rozlišením 2560 x 1600 pixelů, 32 GB místa a 3 GB operační paměti RAM.

Tablet váží přes 700 gramů, takže na dlouhé brouzdání s tabletem v jedné ruce to nebude. Operačním systémem je Android 4.4 KitKat, zadní fotoaparát nabídne senzor s rozlišením 8 megapixelů. Je jasné, že tak velký tablet vyžaduje také velkou baterii. Ta má kapacitu 9500 mAh, takže pěkných pár hodin vydrží. Procesor by měl být čtyřjádrový, ale je možné, že Samsung vyrobí také variantu s procesorem Exynos Octa 5.Úvodní foto: SamsungKomentáře