Getac představuje odolný tablet ZX70

Tablety |

Společnost Getac představila odolný tablet ZX70. Novinka využívá operačního systému Android 6.0 a díky speciální konstrukci by tablet měl zvládat i nepěkné zacházení v náročných podmínkách.

Getac představuje odolný tablet ZX70Společnost Getac představila odolný tablet ZX70. Novinka využívá operačního systému Android 6.0 a díky speciální konstrukci by tablet měl zvládat i nepěkné zacházení v náročných podmínkách.

Tablet splňuje certifikace MIL-SPEC 810G a je odolný proti vodě. Tablet je vybaven sedmipalcovým displejem, který by měl být čitelný také venku na slunci díky maximálnímu jasu 580 nitů. Obrazovku kryje dotykový panel Getac LumiBond 2.0, který by měl zajistit lepší kontrast a sytější barvy.

Součástí tabletu je také dotykové pero, displej je možné ovládat i v rukavicích. Na jedno nabití by tablet mě vydržet až 8 hodin. Je vybaven dvěma kamerami, přední má Full HD, zadní nabízí senzor s rozlišením 8 megapixelů. Nechybí GPS a podpora 4G LTE sítí.

Ve výbavě dále nechybí ani NFC, RFID a čtečka čárových kódů. Úložiště má skromnou kapacitu 4 GB, ale paměť je možné rozšířit použitím microSD karty. Cena zatím nebyla oznámena.Úvodní foto: getacKomentáře