Google chystá něco velkého. Bude to nový Nexus?

Tablety |

Přelom října a listopadu bude měsícem eventů a velkých oznámení. Apple, Microsoft, všichni výrobci tabletů s Windows 8. Není tedy divu, že ani Google si nechce nechat tuhle parádu ujít.

Google chystá něco velkého. Bude to nový Nexus?Přelom října a listopadu bude měsícem eventů a velkých oznámení. Apple, Microsoft, všichni výrobci tabletů s Windows 8. Není tedy divu, že ani Google si nechce nechat tuhle parádu ujít.

Společnost oznámila datum své akce, ta se uskuteční 29. října Jedná se o Android event, takže je možné, že se dočkáme nové verze Androida s označením 4.2. A doufáme také v nové smartphony a snad i tablety. Již delší dobu se hovoří o zařízeních LG Nexus 4, Galaxy Nexus II či HTC Nexus 5.

Google nám oznamuje, že „hřiště je otevřeno“. Což by mohlo znamenat, že uvidíme novou generaci tabletu Nexus 7 nebo alespoň další zařízení s označením Nexus, vzhledem k tomu, že se jedná o oficiální heslo, které Google použil při premiéře svého prvního tabletu. Na trh se údajně chystá verze tabletu s 32 GB paměti a snad i 3G připojením. Google má také již nějaký čas pracovat na levném tabletu do 100 dolarů. I když na ten je asi ještě brzy.

Co nás čeká se dozvíme za deset dní, sami jsme velmi zvědaví, co Google připravil. Ať už sám, nebo ve spolupráci s dalšími výrobci. Celá událost se bude přenášet živě a sledovat ji můžete zde.Úvodní foto: GoogleKomentáře