Google Pixel C: Trochu jiný tablet

Tablety |

Pokud nutně potřebujete něco nového (a jiného) a nechcete ani obyčejný tablet ani neobyčejné 2v1, potom by vás možná mohl zaujmout Google Pixel C. Jedná se o tablet se speciální plnohodnotnou klávesnicí za 650 dolarů.

Google Pixel C: Trochu jiný tabletPokud nutně potřebujete něco nového (a jiného) a nechcete ani obyčejný tablet ani neobyčejné 2v1, potom by vás možná mohl zaujmout Google Pixel C. Jedná se o tablet se speciální plnohodnotnou klávesnicí za 650 dolarů.

Klávesnice se připojuje díky magnetům a s tabletem komunikuje díky Bluetooth. Nabíjí se bezdrátově a automaticky, to je skvělé, další chytrá věc, na kterou není třeba myslet. Google slibuje výdrž 10 hodin na jedno nabití. Operačním systémem je Android 6.0 Marshmallow.

Pokud si koupíte pouze tablet, bude vás to stát 500 dolarů, klávesnice je extra a stojí 150. Je vyrobena z hliníku, stejně jako tablet. Pixel C je vybaven displejem s úhlopříčkou 10,2 palců a rozlišením 2560 x 1800 pixelů. Na šířku měří 7 mm a váží 520 gramů (cca). Uvnitř tepe procesor Nvidia X1 se čtyřmi jádry, data můžete ukládat na úložiště s kapacitou 32 nebo 64 GB. Operační paměti jsou 3 GB, fotoaparáty mají rozlišení 8 a 2 megapixely. Google Pixel C, jak už název napovídá, je vybaven USB konektorem typu C pro rychlé nabíjení. Za ty peníze to není špatné.Úvodní foto: GoogleKomentáře