Google představí Nexus 7 II již za tři dny!

Tablety |

Již za tři dny se dozvíme jak bude vypadat nový tablet Google Nexus 7. Jeho cenu a nějaké specifikace již díky četným únikům docela známe. Otázkou je, na kolik se na tyto informace můžeme spolehnout.

Google představí Nexus 7 II již za tři dny!Již za tři dny se dozvíme jak bude vypadat nový tablet Google Nexus 7. Jeho cenu a nějaké specifikace již, díky četným únikům, docela známe. Otázkou je, na kolik se na tyto informace můžeme spolehnout.

Google naplánoval speciální event na 24. července. Podle prozatím nepotvrzených informací by se druhá generace tabletu Nexus 7 měla začít prodávat již pět dní na to, 31. července. Novinka se má prodávat za 269 dolarů za verzi s 32 GB paměti. Nově má být přítomna hned dvojice kamer. Přední s rozlišením 1,2 a zadní s rozlišením 5 megapixelů.

Sedmipalcový displej nabídne Full HD rozlišení a IPS displej. Vůbec poprvé by nám měl Google ukázat také operační systém Android ve verzi 4.3. Zda půjde o Jelly Bean nebo již i Key Lime Pie, to bohužel nevíme. Tablet bude podporovat přehrávání Full HD videa na televizoru, bezdrátové nabíjení a možná, že ještě něco navíc. Těšíte se?Úvodní foto: IDG News ServiceKomentáře