Herní konzole GPD Win 2

Tablety |

Herní tablety jsou docela oblíbené i u nás, mezi ty nejpopulárnější patří Nindendo a PlayStation PSP. Kousek koláče se jim pokusí ukrojit konkurence od GPD Win 2.

Herní konzole GPD Win 2Herní tablety jsou docela oblíbené i u nás, mezi ty nejpopulárnější patří Nindendo a PlayStation PSP. Kousek koláče se jim pokusí ukrojit konkurence od GPD Win 2.

Konzole je vybavená šestipalcovým displejem, procesorem Core M3 Kaby Lake a 8 GB operační paměti RAM. Pro hry je k dispozici vnitřní paměť s kapacitou 128 GB na SSD disku. Konzole je vybavená WiFi, Bluetooth 4.2 a reproduktory. Při životě konzoli udržuje duální baterie s kapacitou 4900 mAh, herní požitek by měly zpříjemnit duální vibrace. Nechybí USB C, USB 3.0, micro HDMI a microSD slot pro paměťové karty. Vzhledem k velikosti a výbavě se dá očekávat, že bude mít konzole výstupy pro teplý vzduch a aktivní chlazení, což nemusí být nutně špatně, jde o to, kudy bude vzduch odváděn, a ve kterém místě se bude konzole zahřívat.

Klávesnice je po celé šířce konzole, takže psaní by mělo být celkem jednoduché. K hraní jsou samozřejmě zapotřebí joysticky a tlačítka, těch má konzole dostatek. Cena zatím nebyla oznámena, ale datum prodeje bylo stanoveno na duben 2018.Úvodní foto: GPDKomentáře