Herní tablet Nvidia Shield a jeho specifikace

Tablety |

Máme pro vás pořádnou nálož informací o chystaném tabletu Nvidia Shield. Tablet bude vybaven nejnovějším hardwarem a součástí příslušenství by měl být i Shield Game Controller – herní ovladač.

Herní tablet Nvidia Shield a jeho specifikaceMáme pro vás pořádnou nálož informací o chystaném tabletu Nvidia Shield. Tablet bude vybaven nejnovějším hardwarem a součástí příslušenství by měl být i Shield Game Controller – herní ovladač.

Tablet Invidia Shield bude vybaven osmipalcovým Full HD displejem, nejnovějším procesorem Nvidia Tegra K1, 2 GB operační paměti RAM a 16 GB místa pro aplikace, hry a data. Verze s LTE připojením bude vybavena 32 GB místa, obě verze potom také microSD slotem pro rozšíření paměti o dalších 128 GB.

Díky procesoru K1 tablet podporuje přehrávání videí v rozlišení 4K, dotyková pera DirectStylus 2, je vybaven předním fotoaparátem s rozlišením 5 megapixelů a funkcí HDR, stejným zadním fotoaparátem, Wi-Fi připojením, Bluetooth a GPS. Nechybí ani microHDMI, jack pro sluchátka, microUSB 2.0 a baterie s výdrží 10 hodin při přehrávání HD videa.

Součástí volitelného příslušenství bude například herní ovladač, který se bude prodávat za 60 dolarů. Tablet Shield se bude prodávat za zhruba 300 dolarů a oficiálně by měl být představen již zítra. Koupili byste si herní tablet místo herní konzole typu PS4 nebo Xbox One?Úvodní foto: NvidiaKomentáře