HP chystá hned čtyři novinky. Dva tablety a dva laptopy

Tablety |

Konkurentem tabletu Asus VivoTab 8 budou novinky společnosti HP, tablety Stream 7 a Stream 8. První jmenovaný bude k dostání za 99 dolarů, za osmipalcový tablet zaplatíte dolarů 149.

HP chystá hned čtyři novinky. Dva tablety a dva laptopyKonkurentem tabletu Asus VivoTab 8 budou novinky společnosti HP, tablety Stream 7 a Stream 8. První jmenovaný bude k dostání za 99 dolarů, za osmipalcový tablet zaplatíte dolarů 149.

Oba tablety využívají procesorů Intel a nabídnou roční registraci k balíku Office 365 a také 1 TB místa v cloudu OneDrive a jako bonus 60 minut volání v programu Skype na každý měsíc. Jako by těch bonusů nebylo málo, nabídne osmipalcová LTE verze jako další bonus každý měsíc 200 MB dat pro surfování na internetu – bez jakékoli smlouvy.

Dva tablety doplní také dva nové laptopy. HP nabídne model s obrazovkami 11,6 a 13,3. Větší z dvojice bude k dostání také s dotykovým displejem. Laptopy budou pohánět procesory Intel Celeron. Menší by měl stát 199 a větší 229 dolarů.Úvodní foto: HPKomentáře