HP Elite X2 1012: Podnikový tablet s Windows 10

Tablety |

Nový podnikový tablet představuje společnost HP. Využívá operačního systému Windows 10, disponuje displejem o velikosti 12,5 palce a jmenuje se HP Elite X2 1012.

HP Elite X2 1012: Podnikový tablet s Windows 10Nový podnikový tablet představuje společnost HP. Využívá operačního systému Windows 10, disponuje displejem o velikosti 12,5 palce a jmenuje se HP Elite X2 1012.

O tom, že se jedná o velmi solidní zařízení není třeba pochybovat. K dispozici bude různé příslušenství a cena začíná na 900 dolarech. Jedná se o zařízení podobné HP Spectre x2, které bylo představeno letos v říjnu. Uvnitř se nachází procesory Intel s možnou podporou vPro – třeba snímač otisků prstů, čtečky chytrých karet apod.

Základní verze dostane 4 GB operační paměti RAM (což je dost málo), 128 GB na SSD disku a procesor Intel Core M3 Skylake. Ovšem HP nabízí také variantu s 8 GB operační paměti a až 512 GB na disku SSD. I procesor je možné vyměnit za Core M7. Dokoupit je možné klávesnici a dotykové pero Wacom. Klávesnice v sobě bohužel nemá vlastní zdroj energie a sosá šťávu z baterie tabletu. Tablet je vybaven konektorem USB C, nechybí ani standardní USB. Baterie by měla vydržet až 10 hodin.Úvodní foto: HPKomentáře