HP Pro x2 je prvním hybridním podnikovým počítačem HP

Tablety |

Společnost HP představila nový mobilní počítač typu 2v1 pro firemní uživatele. Model HP Pro x2 612 lze využívat buď jako plnohodnotný, výkonný notebook, nebo jako samostatný tablet, který poskytuje vysokou úroveň zabezpečení potřebnou ke spolehlivé ochraně firemních dat.

HP Pro x2 je prvním hybridním podnikovým počítačem HPSpolečnost HP představila nový mobilní počítač typu 2v1 pro firemní uživatele. Model HP Pro x2 612 lze využívat buď jako plnohodnotný, výkonný notebook, nebo jako samostatný tablet, který poskytuje vysokou úroveň zabezpečení potřebnou ke spolehlivé ochraně firemních dat.

Hybridní počítač HP Pro x2 612 je prvním komerčně dostupným zařízením HP s odnímatelným displejem, vyvinutým výhradně pro podnikové uživatele. Přístroj je vybaven multidotykovým full high-definition (FHD) displejem o velikosti 12,5 palců, který je schopen rozlišit až deset dotykových povelů současně. O výkon se starají procesory Intel Core i3/i5 s technologií vPro. Pro zajištění maximální bezpečnosti na cestách obsahuje zařízení HP BIOS, nástroj HP Client Security, utilitu HP Sure Start, bezpečnostní chip HP TPM, čtečku karet Smart Card a volitelnou čtečku otisků prstů.

Mobilitu kompaktního přístroje HP Pro x2 612 zvyšují dva akumulátory – jeden s výdrží až osm a čtvrt hodiny je umístěn v tabletu a druhý, jenž dokáže poskytnout dalších šest hodin provozu na jedno nabití, je umístěn v klávesnicové části. V součtu tak zákazníci mohou využívat energii až na 14 hodin a 15 minut práce bez připojení k elektrickému zdroji, pokud budou používat tablet v kombinaci s klávesnicí.

Model HP Pro x2 612 navíc obsahuje Qualcomm Gobi 4G LTE modem a duální high-definition (HD) kamery pro sdílení či editaci multimédií.

Hybridní notebook HP Pro x2 612 vstupuje do prodeje v průběhu září. Doporučená koncová cena začíná na 23 990 Kč.Úvodní foto: HPKomentáře