HP ZBook x2: hybridní mašina s výkonným hardwarem

Tablety |

Společnost HP rozšiřuje nabídku konvertibilních zařízení o model ZBook x2. Jedná se o tablet s klávesnicí, který je nacpaný velmi výkonným hardwarem.

HP ZBook x2: hybridní mašina s výkonným hardwaremSpolečnost HP rozšiřuje nabídku konvertibilních zařízení o model ZBook x2. Jedná se o tablet s klávesnicí, který je nacpaný velmi výkonným hardwarem.

Displej tohoto čtrnáctipalcového zařízení má rozlišení 4K, tedy 3840 x 2160 pixelů. Uvnitř se nachází procesor Intel Core i7-8560U Kaby Lake R, grafická karta Nvidia Quadro, 32 GB operační paměti RAM a až 2TB SSD disk. Součástí je také integrovaný stojánek kickstand a odpojitelná klávesnice s podsvícením.

Klávesnice se připojuje skrze Bluetooh, takže je možné mít tablet na stole a klávesnici třeba na klíně. Zařízení váží 1,6 kg, dodává se s dotykovým perem Wacom EMR, které rozezná až 4096 úrovní přítlaku a naklonění hrotu. ZBook x2 se dá používat v několika režimech. Při vložení tabletu do doku k němu lze připojit další dva 4K monitory nebo je možné využít pracovních módů známých například již od první generace laptopů Yoga od Lenova (stan atd.)

Tablet měří 14,6 mm, s klávesnicí má 20,3 mm. K dostání bude tenhle powerhouse od prosince za nejméně 1749 dolarů. Obrazovka je matná a antireflexní, podporuje 100% RGB gamut. Další vychytávky zahrnují senzor otisků prstů, čtečku karet a odolnost podle standardu MIL-STD 810G.Úvodní foto: HPKomentáře