Huawei MediaPad T1 10 měl premiéru v Anglii

Tablety |

Tablet Huawei T1 10 patřící do řady MediaPad si dnes odbyl svou premiéru ve Velké Británii. Specifikace tabletu jsou zajímavé a neměl by uniknout těm., kdo hledají větší tablet se solidními specifikacemi.

Huawei MediaPad T1 10 měl premiéru v AngliiTablet Huawei T1 10 patřící do řady MediaPad si dnes odbyl svou premiéru ve Velké Británii. Specifikace tabletu jsou zajímavé a neměl by uniknout těm., kdo hledají větší tablet se solidními specifikacemi.

Displej zařízení nabízí úhlopříčku 9,6 palců s IPS HD panelem. Uvnitř se nachází procesor Qualcomm Snapdragon 410 se čtyřmi jádry o taktu 1,2 GHz. Grafickým čipem je Adreno 306. Uživatelé mohou čerpat z 1 GB operační paměti RAM. Velikost úložiště zatím není známá. Na zadní straně se nachází fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů a LED bleskem, přední čočka má rozlišení 2 megapixely.

Operačním systémem je Android KitKat. Tablet chrání hliníkové tělo o tloušťce 8,3 mm. Baterie má kapacitu 4800 mAh a měla by postačit na 6,5 internetování nebo 12 hodin přehrávání videa.Úvodní foto: HuaweiKomentáře