Huawei představí v dubnu tablet PLE-703L

Tablety |

Huawei představil na veletrhu MWC v Barceloně pouze jeden tablet – model MateBook. Další si nechávali na později, konkrétně na duben. Podívejme se, co nabídne model PLE-703L.

Huawei představí v dubnu tablet PLE-703LHuawei představil na veletrhu MWC v Barceloně pouze jeden tablet – model MateBook. Další si nechávali na později, konkrétně na duben. Podívejme se, co nabídne model PLE-703L.

Na eventu s názvem Huawei P9 by měl být přadstaven tablet PLE-703L s velkým dotykovým displejem, senzorem otisků prstů na straně a podporou 3G a 4G internetu. Na obrázcích je vidět velmi tenký rámeček kolem displeje a šasí se zakulacenými rohy. Není jisté, zda půjde o kovový nebo plastový kryt.

Vzhledem k předpokládaní velikosti 6,6 nebo 7 palců by se nakonec mohlo jednat o phablet s možností telefonování a AMOLED QHD displejem. Uvnitř bude podle dostupných informací procesor Kirin 950, 4 GB operační paměti RAM a 64 GB místa pro ukládání dat – specifikace ovšem zatím nebyly oficiálně potvrzeny, takže to berte s rezervou.Úvodní foto: HuaweiKomentáře