Huawei představuje konkurenta pro Galaxy Tab 3 Lite

Tablety |

Jen pár dní po premiéře tabletu Samsung Galaxy Tab 3 Lite ukázala veřejnosti vlastní levný tablet také společnost Huawei. Jmenuje se MediaPad 7 Youth a je zajímavou kombinací specifikací a ceny. Uvidíme, jak si povede v nabité konkurenci.

Huawei představuje konkurenta pro Galaxy Tab 3 LiteJen pár dní po premiéře tabletu Samsung Galaxy Tab 3 Lite ukázala veřejnosti vlastní levný tablet také společnost Huawei. Jmenuje se MediaPad 7 Youth a je zajímavou kombinací specifikací a ceny. Uvidíme, jak si povede v nabité konkurenci.

Tablet je vybaven sedmipalcovým displejem s rozlišením 1024 x 600 pixelů, čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz a 1 GB operační paměti RAM. Na zadní straně se nacházíí fotoaparát s rozlišením 3 megapixely, na přední je základní VGA kamera. Paměti je celkem málo, jen 4 GB, ale je možné ji rozšířit pomocí microSD karet. K internetu je možné se připojit pomocí Wi-Fi. Nechybí 3G a baterie s kapacitou 4100 mAh.

Cena zatím nebyla oznámena, ale vzhledem k tomu, že Samsung by za svůj Galaxy Tab 3 Lite chtěl 130 dolarů je jasné, že se bude pohybovat v podobných číslech. Jinak totiž nebude mít Huawei MediaPad 7 Youth příliš růžovou budoucnost. Nabízí se otázka, zda se vyplatí kupovat si takto levný tablet, když za malý příplatek můžete mít lépe vybavený tablet vyšší třídy.Úvodní foto: HuaweiKomentáře