Huawei si dělá zálusk na vysoké pozice s tabletem M2

Tablety |

Huawei se již delší dobu snaží proniknout mezi známé výrobce prémiových tabletů a smartphonů a dá se říct, že se mu to do jisté míry daří se svými telefony. Chystaná novinka by mohla Huawei zařadit po bok Samsungu nebo Asusu mezi top výrobce tabletů.

Huawei si dělá zálusk na vysoké pozice s tabletem M2Huawei se již delší dobu snaží proniknout mezi známé výrobce prémiových tabletů a smartphonů a dá se říct, že se mu to do jisté míry daří se svými telefony. Chystaná novinka by mohla Huawei zařadit po bok Samsungu nebo Asusu mezi top výrobce tabletů.

Výrobce novinku, tablet M2, nazývá prvním unibody tabletem s podporou 4G LTE, což je tvrzení, o kterém by se dalo spekulovat a jistě by se našli výrobci, kteří by s ním nemuseli souhlasit, ale budiž. To, že je někdo v něčem první, ještě neznamená, že je v tom nejlepší nebo dobrý. Tablet nabízí osmipalcový displej s rozlišením Full HD a využívá operačního systému Android 5.1 Lollipop. Uvnitř pracuje 64bitový procesor Huawei Kirin 930 s taktem 2 GHz.

Promo video poukazuje na přítomnost všelijakých technologií, jmenujme alespoň audio Harman Kardon a HiFi Codec Hi6402 či Super Wide Surround. Jistě není třeba podrobně psát o tom, že pro opravdu kvalitní zvuk budete stejně potřebovat kvalitní sluchátka. Displej podporuje technologie ClariVu, SunView a EyeCare, které by měly zlepšovat kvalitu obrazu a redukovat možné poškození zraku. Tablet se bude nabízet ve dvou variantách se 2 GB operační paměti a 16 GB místa nebo 3 GB paměti RAM a 32 GB místa pro aplikace a data.Úvodní foto: HuaweiKomentáře