iBall Slide PenBook je zařízení 2v1 na cestování

Tablety |

Společnost iBall představila novinku do řady zařízení 2v1. Jmenuje se Slide PenBook a pracuje s operačním systémem Windows 10. Tělo tabletu je z hliníku, dá se používat jako tablet i jako laptop.

iBall Slide PenBook je zařízení 2v1 na cestováníSpolečnost iBall představila novinku do řady zařízení 2v1. Jmenuje se Slide PenBook a pracuje s operačním systémem Windows 10. Tělo tabletu je z hliníku, dá se používat jako tablet i jako laptop. 

Tablet podporuje technologii Windows Ink, nechybí Cortana a Windows Hello. Pro autentizaci výrobce integroval čtečku otisků prstů. Tablet je vybaven desetipalcovým displejem s rozlišením 1280 x 800 pixelů, procesorem Intel Atom x5-Z8350 s taktem 1,92 GHz, 2 GB operační paměti RAM a 32 GB místa pro ukládání dat.

Nechybí microSD karta, zadní kamera s rozlišením 5 megapixelů a přední kamera s rozlišením 2 megapixely. Baterie má kapacitu 6000 mAh. Tablet je vybaven konektory USB-C, microHDMI a dvěma porty USB 2.0, váží 603 gramů. Za cenu 385 dolarů se jedná o solidní zařízení na cesty.Úvodní foto: iBallKomentáře