IFA Asus ZenPad 10 s klávesnicí

Tablety |

Tak nám začal veletrh IFA 2015 a Berlín je střediskem nových technologií. Hned pro vás máme jednu premiéru od společnosti Asus. Ta představila tablet ZenPad 10. Jedná se o tablet střední třídy s velmi povedenou klávesnicí.

IFA Asus ZenPad 10 s klávesnicíTak nám začal veletrh IFA 2015 a Berlín je střediskem nových technologií. Hned pro vás máme jednu premiéru od společnosti Asus. Ta představila tablet ZenPad 10. Jedná se o tablet střední třídy s velmi povedenou klávesnicí.

Tablet vypadá na první pohled velmi přitažlivě. Nabízí desetipalcový displej s celkem základním rozlišením 1280 x 800 pixelů, což je od dnešních QHD displejů přecijen dost vzdálená hodnota, ale budiž. Uvnitř je procesor Intel Atom, který bude dostupný v několika variantách podle toho, jak výkonný model budete chtít zakoupit. Paměti je také celkem málo. Buď 1 nebo 2 GB operační paměti a 8, 16 nebo 32 GB paměti RAM. Tablet je vybaven dvěma reproduktory, dvěma kamerami s rozlišením 5 a 2 megapixely.

Tablet využívá operačního systému Android 5.0 Lollipop s uživatelským rozhraním Zen UI. Prodávat se bude za 239 dolarů a to včetně klávesnice. Ta je na zadní straně vybavena velmi zajímavou strukturou, klávesy jsou oddělené a dobře zvýrazněné. Další podrobnosti přineseme.Úvodní foto: AsusKomentáře