Indický tablet iBall Slider Bio-Mate

Tablety |

Výrobce tabletů iBall představuje nový tablet, který může nabídnout velmi zajímavé specifikace za velmi zajímavou cenu. Jmenuje se iBall Slider Bio- Mate a je dostupný v Indii.

Indický tablet iBall Slider Bio-MateVýrobce tabletů iBall představuje nový tablet, který může nabídnout velmi zajímavé specifikace za velmi zajímavou cenu. Jmenuje se iBall Slider Bio- Mate a je dostupný v Indii.

Osmipalcový tablet nabízí čtečku otisků prstů integrovanou do tlačítka pod displejem, volání a dva sloty pro SIM karty. Podporuje 3G sítě. Displej má rozlišení 1280 x 800 pixelů, pod ním se nachází čtyřjádrový procesor s taktem 1,3 GHz, 1 GB operační paměti RAM a 8 GB místa pro ukládání dat. Taková kapacita už dnes stačí málokomu, takže je jasné, že ani zde nechybí microSD slot pro další gigabajty.

Kamery jsou zde dvě. Přední s rozlišení 2 megapixely a zadní s rozlišením 8 megapixelů a LED bleskem. Připojíte se pomocí WiFIi, USB OTG, Bluetooth 4.0 a nechybí ani GPS. Baterie s kapacitou 4300 mAh by měla postačit na takových 7 až 8 hodin. Operačním systémem je Android 5.1 Lollipop s podporou 21 jazyků. Trochu zbytečně se na tabletu nachází také několik předinstalovaných her, které budou jen zabírat místo. Tablet iBall Slider Bio- Mate je k dostání za 120 dolarů.Úvodní foto: iBallKomentáře