Indický tablet Swipe Slate Pro od Swipe Telecom

Tablety |

Pokud máte to štěstí a jste zrovna v Indii, můžete si skočit do elektra pro tablet Swipe Slate Pro od společnosti Swipe Telecom. Je vybaven IPS displejem o velikosti 9,7 palců s cenou 170 dolarů.

Indický tablet Swipe Slate Pro od Swipe TelecomPokud máte to štěstí a jste zrovna v Indii, můžete si skočit do elektra pro tablet Swipe Slate Pro od společnosti Swipe Telecom. Je vybaven IPS displejem o velikosti 9,7 palců s cenou 170 dolarů.

Tablet umožňuje telefonování a podporuje 3G připojení. Využívá čtyřjádrového procesoru s taktem 1,3 GHz a operačního systému Android 4.4 KitKat. Tablet je vybaven dvěma kamerami s rozlišením 2 a 0,3 megapixelu. Baterie má kapacitu 6400 mAh. Tablet je možné zakoupit v síti prodejce Snapdeal.

Displej má rozlišení 1024 x 768 pixelů, uvnitř je 1 GB operační paměti RAM, 16 GB místa pro data a aplikace, kterou je možné rozšířit pomocí microSD karet. Swipe Slate Pro umožňuje poslouchat rádio a využívat GPS satelitní navigaci. Na šířku měří 8,8 mm a váží 613 gramů, nechybí ani Bluetooth. Úvodní foto: Swipe TelecomKomentáře