iPad Mini již příští měsíc, vyrábí Pegatron a Foxconn

Tablety |

I když společnost Apple na posledním eventu nic o Mini iPadu neoznámila, stejně se očekává, že tak učiní v následujícím měsíci. Na internetu kolují údajné obrázky malého iPadu a také informace o tom, že je tento tablet již ve výrobě.

iPad Mini již příští měsíc, vyrábí Pegatron a FoxconnI když společnost Apple na posledním eventu nic o Mini iPadu neoznámila, stejně se očekává, že tak učiní v následujícím měsíci. Na internetu kolují údajné obrázky malého iPadu a také informace o tom, že je tento tablet již ve výrobě.

Podle taiwanského serveru Economic Daily News se malý iPad již vyrábí. Vše dostaly na starost společnosti Pegatron a Foxconn. Podle EDN vyrábí Pegatron více než polovinu všech malých iPadů, spolu s Foxconnem by tak měli být schopni vyprodukovat až 5 milionů malých tabletů měsíčně.

Je možné, že Pegatron bude vyrábět také iPhone 5. Odhadovaná poptávka totiž čítá zhruba 53 milionů nových iPhonů a to je množství tak velké, že by si s ním jeden výrobce nedokázal poradit. Počkejme si, jeden měsíc to ještě budeme muset vydržet. Vánoce se blíží, malý šikovný tablet by zcela jistě přišel vhod, nemyslíte?Úvodní foto: © IDGKomentáře