Ještě odolnější: Tablet Vkworld 6

Tablety |

Odolné tablety dnes již vyrábí hromada společností, patří mezi ně i tak známí výrobci, jako Samsung nebo Panasonic. Ovšem pokud chcete asi nejodolnější tablet na trhu, musíte se podívat na Vkworld 6.

Ještě odolnější: Tablet Vkworld 6Odolné tablety dnes již vyrábí hromada společností, patří mezi ně i tak známí výrobci, jako Samsung nebo Panasonic. Ovšem pokud chcete asi nejodolnější tablet na trhu, musíte se podívat na Vkworld 6.

Tenhle tablet splňuje certifikaci IP67, takže odolá prachu i vodě – údajně dokonce vařící. Podporuje WiFi, 2G a 3G sítě. Má sedmipalcový displej, zadní kameru s rozlišením 13 megapixelů a baterii s kapacitou 10 000 mAH.

Přední kamera má rozlišení dva megapixely. Pozitivně hodnotíme přítomnost dvou slotů pro SIM karty. Procesorem je MediaTek MT8723, kterému pomáhají 2 GB operační paměti RAM a 16GB úložiště, které je možné rozšířit pomocí microSD karet. Odolné tablety bývají velmi drahé, ale podle výrobce by měl model Vkworld 6 patřit k těm dostupnějším. Ocenit by ho tedy mohly nejen společnosti a náročné provozy, ale také cestovalé a outdooroví nadšenci.Úvodní foto: vkworldKomentáře