Kindle Fire třetí generace - specifikace a informace

Tablety |

Přinášíme čerstvé informace o chystaných novinkách společnosti Amazon. Jejich Kindle Fire se stal jedním z prvních levných tabletů a nová generace, v pořadí již třetí bude jistě chtít navázat na úspěchy těch dvou předchozích. Pomoci má jak hardware, tak speciálně upravený Android.

Kindle Fire třetí generace - specifikace a informacePřinášíme čerstvé informace o chystaných novinkách společnosti Amazon. Jejich Kindle Fire se stal jedním z prvních levných tabletů a nová generace, v pořadí již třetí bude jistě chtít navázat na úspěchy těch dvou předchozích. Pomoci má jak hardware, tak speciálně upravený Android.

Podzim patří premiérám nových zařízení, takže není divu, že nové tablety představí také Amazon - Vánoce se opět kvapem blíží. Společnost plánuje zachovat široký okraj kolem displeje, ale zadní strana bude mít oblé rohy – alespoň to tvrdí některé zdroje. Operační systém se samozřejmě dočká updatů a aktualizací, je možné, že nové tablety Kindle Fire budou již běžet na systému Android 4.4 KitKat.

Co se specifikací týče, víme skoro jistě, že sedmipalcová verze nabídne procesor Snapdragon 800, 2 GB operační paměti a 16, 32 nebo 64 GB místa. Displej bude Full HD s rozlišením 1920 x 1200 pixelů. Větší varianta, tablet s úhlopříčkou 8.9, bude vybaven skoro stejně, jen jeho displej nabídne rozlišení ještě větší, konkrétně 2560 x 1600 pixelů.

 
Komentáře