Klubový tablet Real Madrid vyrábí Chiwu, ale prodává jej Microsoft

Tablety |

Všechny milovníky fotbalu nebo alespoň milovníky klubu Real Madrid a zároveň fanoušky tabletů a ještě k tomu fanoušky Microsoftu (jak široká je to skupina?) jistě potěší speciální tablet Microsoft (a není to Surface!) v edici klubu Real Madrid.

Klubový tablet Real Madrid vyrábí Chiwu, ale prodává jej MicrosoftVšechny milovníky fotbalu nebo alespoň milovníky klubu Real Madrid a zároveň fanoušky tabletů a ještě k tomu fanoušky Microsoftu (jak široká je to skupina?) jistě potěší speciální tablet Microsoft (a není to Surface!) v edici klubu Real Madrid.

Tablet má displej o velikosti 8,9 palců s rozlišením 1920 x 1200 pixelů, operační systém Windows 8.1, čtyřjádrový procesor Intel Atom Z3735F, 2 GB operační paměti RAM, 32 GB místa, dvě kamery s rozlišením 5 a 2 megapixely a baterii s kapacitou 6700 mAh. Na zadní stranu tabletu si fanoušci mohou připnout fotografii radujícího se týmu, stadionu Santiago Bernabeu, znak klubu Real Madrid nebo ošklivé káčátko (káčátko není součástí balení).

Real Madrid tablet

Nechybí ani speciální aplikace klubu Real Madrid, ve které mohou fanoušci dělat všelijaké věci. Tablet vyrobila čínská společnost Chiwu, váží 369 gramů a na tloušťku má 8 mm. K dispozici bude ve dvou provedeních. Tablet s volitelným zadním krytem za 220 dolarů nebo tablet, volitelný kryt, jméno fanouška, slogan a Bluetooth klávesnice za 276 dolarů. Součástí obou variant jsou dva lístky na zápasu klubu a Office 365 Personal. Tohle si Barcelona nemůže nechat líbit!

 

 

 Úvodní foto: MicrosoftKomentáře