Lava Twinpad: Tablet, klávesnice a Windows 10

Tablety |

Indie je hned po Číně pomyslnou Mekkou elektroniky. Více než miliarda lidí, chudých i bohatých, téměř každý dnes chce mít možnost podívat se na internet a nebo být v kontaktu s rodinou či přáteli. Společnost Lava představila nový konvertibilní tablet.

Lava Twinpad: Tablet, klávesnice a Windows 10Indie je hned po Číně pomyslnou Mekkou elektroniky. Více než miliarda lidí, chudých i bohatých, téměř každý dnes chce mít možnost podívat se na internet a nebo být v kontaktu s rodinou či přáteli. Společnost Lava představila nový konvertibilní tablet.

Jmenuje se Twinpad, podporuje SIM karty pro možnost volání a rychlý internet , je možné ho ovládat dotykovým perem a stojí 232 dolarů. Operačním systémem je Windows 10. Konvertibilní je tablet proto, protože součástí balení je také klávesnice, kterou je možné odpojit a schovat do batohu.

Desetipalcový displej tabletu má rozlišení 1280 x 800 pixelů a je možné ťukat do něj až pěti prsty najednou. Horizontálním otočením displeje o 180 stupňů je možné vytvořit stojánek pro sledování videí, jeho zaklapnutím potom tablet. Pod displejem se nachází čtyřjádrový procesor Intel Atom Z3735F s taktem 1,33 GHz a 2 GB operační paměti RAM.

Fotografie, aplikace, hry a další věci je možné ukládat na úložiště s kapacitou 32 GB, které je možné rozšířit na 64 GB pomocí microSD karty. Tablet je vybaven dvěma kamerami s rozlišením 2 megapixely, podporou pro 3G internet a volání, WiFi i Bluetooth 4.0. Nabízí dva USB porty a baterii s kapacitou 7400 mAh.Úvodní foto: LavaKomentáře