Lenovo chystá další levný tablet: Lenovo Tab 3 Plus

Tablety |

Lenovo tento rok představilo již několik levných tabletů, ale vypadá to, že zatím ještě nepředstavila svůj poslední letošní levný tablet. Další na řadě má být model Tab 3 plus se zajímavými specifikacemi.

Lenovo chystá další levný tablet: Lenovo Tab 3 PlusLenovo tento rok představilo již několik levných tabletů, ale vypadá to, že zatím ještě nepředstavila svůj poslední letošní levný tablet. Další na řadě má být model Tab 3 plus se zajímavými specifikacemi.

Podle uniklých informací by měl tablet mít displej s rozlišením 720p, čtyřjádrový procesor Snapdragon 410 s taktem 1,2 GHz od společnosti Qualcomm, 2 GB operační paměti a 16 GB vnitřní paměti. Baterie by měla mít kapacitu 3500 mAh, nebude chybět Bluetooth, GPS, WiFI a slot pro microSD karty.

Ani levné tablety už dneska nejsou bez kamer a nejinak tomu bude u tohoto tabletu. Jejich rozlišení zatím neznáme, ale víme, že operačním systémem bude Android 6.0 Marhsmallow. V Evropě by se cena novinky od Lenova měla pohybovat okolo 124 €, v USA bude stát cca 125 $. Je možné, že Lenovo vyrobí také příbuzné tablety s většími displeji.Úvodní foto: LenovoKomentáře