Lenovo chystá velký multimediální tablet Yoga Home 310

Tablety |

Na internet unikly informace o tabletu Lenovo Yoga Home 310, který je vybaven speciálním pantem a jak jeho název napovídá, je určen pro použití v domácnosti.

Lenovo chystá velký multimediální tablet Yoga Home 310Na internet unikly informace o tabletu Lenovo Yoga Home 310, který je vybaven speciálním pantem a jak jeho název napovídá, je určen pro použití v domácnosti.

Jedná se o dosti velký tablet se 17,3palcovým displejem (obrázky unikly díky stránkám RedDot design). Tablet je možné pověsit na zeď jako televizor. V oficiálních dokumentech je tablet přezdíván jako AiO (All in One) a podle dalších informací z dokumentace může posloužit v kuchyni jako monitor, na kterém sledujete videa o vaření nebo seriál v případě, kdy vařit umíte. Ovšem nejzajímavější je jeho využití místo krájecího prkénka. Díky speciálnímu odolnému sklu.... ne, to jsme si vymysleli, pardon.

Lenovo tablet vybaví platformou AURA. Jedná se o UI, které slouží jako multimediální hub. Jak už napovídá název zařízení, můžeme se těšit na různé režimy otočení a postavení displeje, klasicky to bývají čtyři (laptop, tablet, stan a... ten čtvrtý). Díky AUŘE mohou tablet ovládat dva uživatelé nezávisle na sobě (dobrý nápad?). Přesné specifikace zatím nejsou známy, ale dá se očekávat solidní výbava a solidní cena.Úvodní foto: LenovoKomentáře