Lenovo Phab 2 Pro s technologií Tango

Tablety |

Nejnovější Phablet Lenovo Phab 2 Pro je oficiálně dostupný na českém trhu. Jako první mobilní zařízení s technologií Tango, vyvinutou společností Google, nabízí spojení reálného světa a rozšířené reality.

Lenovo Phab 2 Pro s technologií TangoNejnovější Phablet Lenovo Phab 2 Pro je oficiálně dostupný na českém trhu. Jako první mobilní zařízení s technologií Tango, vyvinutou společností Google, nabízí spojení reálného světa a rozšířené reality.

Lenovo se ve spolupráci se společností Google rozhodlo vydat vlastní cestou a nabízí koncept rozšířené reality, kterou můžete mít kdykoliv při sobě.

Lenovo Phab 2 Pro kombinuje hardwarové a softwarové komponenty, které mu umožňují zjistit, v jakém prostoru se nachází. Pomocí zadního 16Mpx fotoaparátu, senzoru hloubky a pohybu, infračervené kamery, gyroskopu a dalších senzorů dokáže pochopit okolní objekty a zpracovat více než 250 000 údajů za vteřinu.

Lenovo Phab 2 proTechnologie Tango dokáže mimo jiné mapovat vnitřní prostory, takže zařízení může sloužit i jako „indoor navigace“. Majitelé Phab 2 Pro se díky tomu už nikdy neztratí v obchodním centru, na úřadě nebo v kancelářském komplexu. Jejich zařízení je vždy dovede tam, kam potřebují.

Jelikož Phablet dokáže díky technologii Tango rozpoznat vzdálenost i hloubku, poradí vám dokonce i při pořizování nové výbavy do bytu. Stačí si v pohodlí domova vybrat v e-shopu nábytek, který Phab 2 Pro umístí do obrazu reálného pokoje. Každý tak snadno zjistí, zda se jím vyhlédnutá postel nebo komoda do daného prostoru hodí rozměrově i barevně. Pokud se bude uživateli nábytek líbit, může si ho jednoduše objednat online. Samostatnou kapitolou jsou pak hry, při kterých mohou postavy z vašeho oblíbeného titulu ožít přímo vedle vás.

Lenovo Phab 2 Pro disponuje 6,4palcovým QHD IPS displejem, ochranným sklem Gorilla Glass. obraz na displeji doplní prostorové audio Dolby Atmos. Uživatelé mohou pořizovat i zvukové nahrávky v mimořádné kvalitě s pomocí Dolby Audio Capture 5.1 a tří mikrofonů s aktivním potlačením hluku. O bezproblémový chod se postará procesor Qualcomm Snapdragon 652 s optimalizací pro technologii Tango, spolu se 4GB operační pamětí.

Dostatek prostoru pro všechny fotografie, hudbu a videa poskytne vnitřní paměť o kapacitě 64 GB s možností rozšíření pomocí paměťové karty. Bezpečná čtečka otisků prstů na zadní straně zařízení umožňuje nejen snadné odemknutí Phabletu, ale podporuje také platby ve službě Google Play i jiných službách umožňujících ověřování pomocí skenování otisku prstu, jako například PayPal. Samozřejmostí je také vysokokapacitní baterie (4050 mAh) s rychlým nabíjením pro celodenní výdrž Phabletu.

Lenovo Phab 2 Pro je na našem trhu dostupný ve zlatém a stříbrném provedení za cenu od 12 999 Kč.Úvodní foto: LenovoKomentáře