Lenovo představuje podnikový tablet Miix 3

Tablety |

Dlouho předpovídaný tablet Lenovo je zde. Jmenuje se Miix 3 a před několika dny byl oficiálně představen na čínském trhu. Jedná se o zařízení s operačním systémem Windows 8.1 a téměř osmipalcovým (7,85) displejem.

Lenovo představuje podnikový tablet Miix 3Dlouho předpovídaný tablet Lenovo je zde. Jmenuje se Miix 3 a před několika dny byl oficiálně představen na čínském trhu. Jedná se o zařízení s operačním systémem Windows 8.1 a téměř osmipalcovým (7,85) displejem.

Tablet Lenovo Miix 3 je vybaven displejem o velikosti 7,85 palců s poměrem stran 4:3 typu IPS s širokými pozorovacími úhly a výkonem 300 nitů, čtyřjádrovým procesorem Intel Atom Z3700 a grafickou kartou Intel HD s podporou DirectX 11 a 2 GB operační paměti RAM.

Z obrázků je vidět, že tablet nabídne kvalitně zpracované tělo z odolných materiálů. Šasi bdue pravděpodobně z hliníku, což zaručí zvýšenou odolnost vůči pádům a odřeninám. Zbytek specifikací zatím ještě neznáme, ale samozřejmostí bude Wi-Fi, Bluetooth a možná také LTE připojení, obal a dotykové pero. Půjde tedy o podnikoný tablet se vším všudy. K mání bude Lenovo Miix 3 za zhruba 250 dolarů.Úvodní foto: LenovoKomentáře