Lenovo TAB 2 A10-30. Tablet do pěti tisíc

Tablety |

Společnost Lenovo představila novinku ve své řadě dostupných multimediálních tabletů. Je jím Lenovo TAB 2 A10-30, přenosný 10,1palcový tablet s dlouhou výdrží baterie a volitelným vysokorychlostním připojením LTE (4G).

Lenovo TAB 2 A10-30. Tablet do pěti tisícSpolečnost Lenovo představila novinku ve své řadě dostupných multimediálních tabletů. Je jím Lenovo TAB 2 A10-30, přenosný 10,1palcový tablet s dlouhou výdrží baterie a volitelným vysokorychlostním připojením LTE (4G).

Kromě barvy šasi, u které mohou uživatelé volit mezi půlnoční modří a perleťově bílou variantou, zaujme tablet Lenovo TAB 2 A10-30 na první pohled svým 10,1palcovým displejem. Displej nabízí HD rozlišení a díky technologii IPS i široké pozorovací úhly. Dojem z multimediálního zážitku ještě vylepší zadní duální reproduktory s technologií Dolby Atmos.

Dostatečný výkon zajišťuje tabletu výkonný 4jádrový procesor Qualcomm v kombinaci s 1 GB RAM a operačním systémem Android 5.1. Pro snadnější připojení na internet a sledování online obsahu se bude hodit volitelné vysokorychlostní připojení LTE (4G). Velkou výhodou pro uživatele na cestách je také vysokokapacitní baterie s celodenní výdrží. Tablet se díky svojí nízké váze a tenkému profilu mimořádně dobře drží a ovládá.

K zachycování fotografií a videí slouží dva vestavěné fotoaparáty - zadní 5MPx automatickým ostřením pro rychlejší pořizování fotek a přední 2Mpx s pevným ohniskem. Vnitřní úložiště s kapacitou 16 GB poskytne dostatečný prostor pro uložení všech fotografií, hudby, dokumentů a dalších dat. Navíc je možné ho ještě dále rozšířit s pomocí microSD karty.

Tablet Lenovo TAB 2 A10-30 je na našem trhu dostupný za cenu začínající na 4 499 Kč.Úvodní foto: lenovoKomentáře