Lenovo Tech Week: Ohebný smartphone i tablet

Tablety |

Lenovo má za sebou velký týden. Na akkci Lenovo Tech World 2016 společnost představila hromadu zajímavých zařízení a mezi nimi také ohebný smartphone a ohebný tablet.

Lenovo Tech Week: Ohebný smartphone i tabletLenovo má za sebou velký týden. Na akkci Lenovo Tech World 2016 společnost představila hromadu zajímavých zařízení a mezi nimi také ohebný smartphone a ohebný tablet.

Během předvádení si modelka (nebo kdo to byl) nacvakla smartphone na zápěstí. Ozval se praskavý zvuk a na displeji naskákaly podivné obrazce a tvary, škoda. Otázkou je, zda šlo o smartphone s plně funkčním displejem. Stejné pochybnosti máme o ohebném tabletu s obrázkem kočky na displeji, který figurantka (s naprosto šíleným hlasem) ohnula napůl a dala k uchu. Na první pohled vypadal displej jako obrázek pod plastem.

I přesto je skvělé, že Lenovo prezentovalo koncepty v takto raném stádiu vývoje. Jedině vývojem a prezentováním vývoje, na který může reagovat konkurece, bude možné posunout nositelnou a ohebnou elektroniku vpřed. U prezentovaného tabletu byl vidět ohebný kloub. Bylo by zajímavé podívat se pod kryt ohebného tabletu, zda je vybaven ohebnou baterií nebo zda jsou prvky hardwaru rozmístěny kolem kloubu. Těšíme se na další vývoj!Úvodní foto: LenovoKomentáře