Lenovo ukazuje u protinožců nový tablet

Tablety |

Na australských stránkách společnosti Lenovo se, ještě před svou premiérou, objevil nový tablet s označením ThinkPad 10. Jedná se o desetipalcový tablet s dokovací klávesnicí, která slouží zároveň jako obal.

Lenovo ukazuje u protinožců nový tabletNa australských stránkách společnosti Lenovo se, ještě před svou premiérou, objevil nový tablet s označením ThinkPad 10. Jedná se o desetipalcový tablet s dokovací klávesnicí, která slouží zároveň jako obal.

Podle dostupných informací půjde o tablet s operačním systémem Windows 8.1, čtyřjádrovým procesorem Intel Atom s taktem 1,6 Ghz a až 4 GB operační paměti RAM. Displej tabletu nabídne Full HD rozlišení (1920 x 1200 pixelů). Uživatelé budou mít k dispozici až 128 GB na disku SSD a také fotoaparát s rozlišením 8 megapixelů a přední kameru s rozlišením 2 megapixely.

Navíc bude možné přikoupit si LTE připojení, a podporu pro dotyková pera. Samozřejmostí je široké spektrum příslušenství v podobě obalů, klávesnic a krytů. Cena by měla překročit 399 dolarů, což je cena za model ThinkPad 8. Je to logické, větší displej a více výkonu = vyšší cena.Úvodní foto: lenovoKomentáře