Lenovo Yoga A12 s operačním systémem Android

Tablety |

Společnost Lenovo představila další přírůstek do své rodiny zařízení s operačním systémem Android. Novinkou je cenově dostupný tablet Yoga A12.

Lenovo Yoga A12 s operačním systémem AndroidSpolečnost Lenovo představila další přírůstek do své rodiny zařízení s operačním systémem Android. Novinkou je cenově dostupný tablet Yoga A12.

Lenovo Yoga A12 má v nejtenčím místě¨pouhých 5,4 mm a celé zařízení zároveň váží méně než 1 kilogram. Tablet je tedy dostatečně tenký a lehký, aby bylo možné vzít ho kamkoliv s sebou. 12,2palcový dotykový HD displej zobrazí veškerý obsah s mimořádně ostrým obrazem. Pro dosažení matného efektu je displej navíc vybaven antireflexní vrstvou, takže se uživatelé nemusí bát odlesků na displeji ani při používání venku.

Díky pantu s rozsahem 360° můžete zařízení používat ve 4 různých režimech a to až 13 hodin na jedno nabití. Tablet je poháněn procesorem Intel Atom x5 v kombinaci s 2GB operační pamětí a vnitřním úložištěm s kapacitou 32 GB.

Digitální dotyková klávesnice s hmatovou odezvou byla poprvé představena u tabletu Yoga Book a nyní podtrhuje tenký design nového zařízení Yoga A12. Díky optimalizovanému softwaru se Halo klávesnice dokáže zcela přizpůsobit návykům každého uživatele. Čím více jí používáte, tím rychlejší a přesnější se stává. Zároveň uživatelům nabídne také možnost prediktivního vkládání a okamžité autokorekce během psaní.

Nový tablet Yoga A12 bude na našem trhu dostupný v šedém a zlatém provedení od konce dubna za cenu začínající na 9 699 Kč.Úvodní foto: LenovoKomentáře