Levnější tablet od Apple?

Tablety |

Pokud máte zálusk na levný iPad, počkejte na novinku, kterou by měla společnost Apple představit v příštím roce. Na trh by se měl dostat zatím vůbec nejlevnější iPad.

Levnější tablet od Apple?Pokud máte zálusk na levný iPad, počkejte na novinku, kterou by měla společnost Apple představit v příštím roce. Na trh by se měl dostat zatím vůbec nejlevnější iPad.

Letošní levný (jak pro koho) iPad nabízí displej o velikosti 9,7 palců, podle serveru Digitimes bude novinka ještě o 70 dolarů levnější. Tento krok je zvláštní a možná trochu nečekaný, Apple totiž běžně levnější verze svých zařízení nevyrábí. Modelu iPhone C jsme se dočkali pouze jedné generace a ani ta nebyla příliš oblíbená. Důvodem pro levnější tablet může být pokles zájmu o tablety obecně, Apple se samozřejmě snaží si zákazníky udržet.

Tablety Applu běžně rostou dvoucifernými čísly a jejich levný tablet by mohl mít vliv na cenovou politiku konkurence, která vyrábí tablety s Androidem. Amazon razí politiku levných tabletů od samého počátku, ale zde společnost nevydělává ani tak na tabletech samotných, jako na obsahu, který si uživatelé kupují.Úvodní foto: AppleKomentáře