LG překvapuje novým tabletem LG G Pad III

Tablety |

Je to překvapení pro nás pro všechny, ale společnost Samsung představila nový tablet. Jmenuje se LG G Pad III a nabízí desetipalcový displej s Full HD rozlišením.

LG překvapuje novým tabletem LG G Pad IIIJe to překvapení pro nás pro všechny, ale společnost Samsung představila nový tablet. Jmenuje se LG G Pad III a nabízí desetipalcový displej s Full HD rozlišením.

Tablet se začne prodávat někdy v roce 2017. Součástí balení by mělo být také dotykové pero. Tablet bude podporovat LTE, GSM a operačním systémem má být Android Marshmallow nebo Noughat. Displej má velikost deset palců a rozlišení 1920 x 1200 pixelů. LG bude k tabletu prodávat také speciální stojánek kickstand, cena zatím nebyla oznámena.

Oficiálního představení tabletu bychom se mohli dočkat už na veletrhu CES 2017 nebo MWC v Barceloně. Možná je i speciální vzdělávací verze tabletu. Oproti verzi G Pad 2 nabídne novinka 2 GB (snad i více) paměti RAM, 32 GB místa na disku a procesor Qualcomm Snapdragon 800.Úvodní foto: LGKomentáře