Logitech představuje novou klávesnici pro iPady - Keys To Go

Tablety |

Společnost Logitech představila novou samostatnou klávesnici Logitech Keys-To-Go určenou pro jakýkoli typ iPadu. Klávesnice se připojuje pomocí rozhraní Bluetooth.

Logitech představuje novou klávesnici pro iPady - Keys To GoSpolečnost Logitech představila novou samostatnou klávesnici Logitech Keys-To-Go určenou pro jakýkoli typ iPadu. Klávesnice se připojuje pomocí rozhraní Bluetooth.

Společnost Logitech rovněž aktualizovala svou současnou řadu ochranných pouzder pro iPad s integrovanými klávesnicemi – včetně modelů Logitech Type+ a Logitech Ultrathin – tak, aby byly kompatibilní s novými tablety iPad Air 2.

Logitech Keys-To-Go je samostatná přenosná klávesnice, Je pouhých 6 mm silná a váží 180 gramů. Pohodlný pocit při psaní vám zprostředkuje hmatová odezva, na jakou jste zvyklí u notebooku, ale přitom jsou klávesy potaženy tkaninou FabricSkin, jež odpuzuje vodu a pomáhá tak klávesnici chránit před politím a nečistotami.

Dobíjitelná baterie na plné nabití vydrží až tři měsíce provozu. Klávesnice je kompatibilní se všemi generacemi tabletů iPad a iPad mini a je k dispozici ve třech barevných provedeních – černém, červeném a modrozeleném – za doporučenou maloobchodní cenu 1 949 Kč.

Očekává se, že klávesnice Logitech Keys-To-Go, Logitech Type+ a Logitech Ultrathin budou v Evropě dostupné koncem listopadu 2014.Úvodní foto: LogitechKomentáře