Mediacom rozšiřuje portfolio levných tabletů

Tablety |

Mediacom představil trojici nových tabletů s názvem SmartPad i2. Vyrábějí se ve třech velikostech se 7, 8 a 10 palcovým displejem. Nabízejí Dual SIM, 3G internet a celkem zajímavou cenu.

Mediacom rozšiřuje portfolio levných tabletůMediacom představil trojici nových tabletů s názvem SmartPad i2. Vyrábějí se ve třech velikostech se 7, 8 a 10 palcovým displejem. Nabízejí Dual SIM, 3G internet a celkem zajímavou cenu.

SmartPad i2 se sedmipalcovým displejem bude k dostání ve dvou provedeních - ve zlaté a stříbrné barvě. Uživatelé si mohou zvolit z varianty s 8 nebo 16 GB paměti. Uvnitř je procesor Intel Atom X3. Kamery jsou dvě s rozlišením 2 a 0,3 megapixelu. Druhá varianta nabízí kamery s rozlišením 5 a 2 megapixely. Osmipalcový tablet má HD rozlišení.

Cena nejnižší konfigurace (1 GB RAM, 8 GB paměti) sedmipalcového displeje je 89 dolarů. Další konfigurace nabízí 16 GB paměti pro data. Nejdražším tabletem je desetipalcový model s rozlišením 1280 x 800 pixelů, 3G internetem a 16 GB paměti. Předinstalovaná aplikace Infinity nabízí šestiměsíční streamování 6000 filmů a seriálů.Úvodní foto: MediacomKomentáře