Microsoft představí Surface Laptop

Tablety |

Microsoft chystá představit vlastní laptop Surface. Na twitter uniklo několik obrázků a dokonce jedno promo video, které existenci zařízení s názvem Surface Laptop potvrzují. Oficiální představení by se mělo konat už zítra v New Yorku.

Microsoft představí Surface LaptopMicrosoft chystá představit vlastní laptop Surface. Na twitter uniklo několik obrázků a dokonce jedno promo video, které existenci zařízení s názvem Surface Laptop potvrzují. Oficiální představení by se mělo konat už zítra v New Yorku.

Na první pohled vypadá Surface Laptop jako konkurent pro Chromebooky, konektory, které jsou na obrázcích vidět, totiž zahrnují USB Port či mini Display port. USB C Laptop nenabízí, tudíž se dá předpokládat, že nepůjde o high-end laptop, který by měl konkurovat například Macbookům.

Ještě není jasné, jakými procesory bude zařízení osazeno, ale displej by měl mít úhlopříčku 13,5 palce a podle všeho půjde o displej typu PixelSense. Zařízení se bude prodávat ve čtyřech barevných variantách – platinové, vínové, modré a grafitové.Úvodní foto: MicrosoftKomentáře