MS Office nyní pro tablety s Androidem

Tablety |

V listopadu minulého roku Microsoft pro uzavřený okruh testerů s androidovými tablety zpřístupnil kancelářský balík Office. Nyní americký gigant oznámil, že je software dostupný pro širokou veřejnost.

MS Office nyní pro tablety s AndroidemMicrosoft Office pro Android je dostupný ke stažení v e-shopu Google Play zcela zdarma pro kohokoli, kdo o něj má zájem. Preview verze balíku obsahuje aplikace Word, Excel a PowerPoint. Jak Microsoft uvádí v příspěvku na svém blogu, v rámci původního omezeného testování získali inženýři od uživatelů dostatečnou odezvu, díky které v jednotlivých aplikacích provedli řadu změn. Nyní je však potřeba, aby aplikace otestoval širší okruh lidí a bylo odzkoušeno, že jsou Office kompatibilní s co nejvíce modely tabletů s Androidem.               

Preview build Office pro Android bude fungovat na androidových tabletech s procesory ARM, které běží na verzi KitKat nebo Lollipop. Tato zařízení navíc podle specifikací na blogu Microsoftu musejí mít displeje o velikosti 7 až 10,1 palce. Nutno podotknout, že prvotní uživatelské recenze balík Office pro Android hodnotí velmi pozitivně.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: MicrosoftKomentáře