Nintendo představuje novou konzoli / tablet

Tablety |

Novinka od Nintenda se bude prodávat od března za 300 dolarů, další příslušenství si budete muset přikoupit za další peníze.

Nintendo představuje novou konzoli / tabletNovinka od Nintenda se bude prodávat od března za 300 dolarů, další příslušenství si budete muset přikoupit za další peníze.

Konzole Switch se bude prodávat s předinstalovanými hrami „1-2 Switch“, které mají demonstrovat nové funkce ovladačů Switch. Součástí bude také dlouho očekávaná hra Legen of Zelda: Breath of the Wild. Na hry by se neměl vztahovat zámek, takže bude možné hrát tituly ze všech regionů.

Výrobce připravil placenou službu, o té zatím moc nevíme. Switch je vlastně tablet s displejem o velikosti 6,2 palců s ovladači po stranách. Nabíjí se skrze USB C a na jedno nabití vydrží mezi 2,6 a 6 hodinami – podle titulu.

Joysticky Joy-Cons se budou prodávat samostatně za 50 dolarů, v páru za 80. Nabíjecí grip stojí dalších 30 a ovladač Joy Con Wheels za dalších 15 dolarů za kus. Cena za hry zatím nebyla oznámena.Úvodní foto: NintendoKomentáře