Nook a Samsung představí společný produkty Galaxy Tab 4 Nook

Tablety |

Jak jistě víte, společnosti Samsung a Nook se rozhodly spojit síly a vytvořit dohromady nový Nook, nebo možná nový Galaxy Tab 4 s technologií a obsahem Nook. Reakce lidí, kteří dostali tablet/čtečku do rukou, jsou ještě více navnazující.

Nook a Samsung představí společný produkty Galaxy Tab 4 NookJak jistě víte, společnosti Samsung a Nook se rozhodly spojit síly a vytvořit dohromady nový Nook, nebo možná nový Galaxy Tab 4 s technologií a obsahem Nook. Reakce lidí, kteří dostali tablet/čtečku do rukou, jsou ještě více navnazující.

Novinka by měla využívat hardwarové specifikace původní verze tabletu Galaxy Tab 4, ale kromě operačního systému Android zde bude uživatelské rozhraní Nook. Jen pro zajímavost, společnost Barnes & Noble zavřela za posledních 5 let téměř 63 obchodů a bojuje o přežití v průmyslu, který postupně umírá.

Příjmy společnosti Nook klesly jen z poslední rok o 22 % a před několika měsíci to s ní vypadalo velmi nahnutě. Před nějakým časem to vypadalo, že se dá dohromady s jiným gigantem, s Microsoftem, ale nyní upřednostňuje Samsung. Dokonce na nějaký čas ukončila vývoj vlastních tabletů, takže jsme zvědavi, jak společná práce obou společností dopadne.

 Úvodní foto: SamsungKomentáře