Notion Ink představí tablet s biblickým názvem Cain 8

Tablety |

Společnost Notion Ink připravuje nový osmipalcový tablet s operačním systémem Windows. Zařízení se bude jmenovat Cain 8 a bude se prodávat hlavně v Indii. Biblické jméno pro tablet, proč ne. Tablet je to i tak zajímavý.

Notion Ink představí tablet s biblickým názvem Cain 8Společnost Noiton Ink připravuje nový osmipalcový tablet s operačním systémem Windows. Zařízení se bude jmenovat Cain 8 a bude se prodávat hlavně v Indii. Biblické jméno pro tablet, proč ne. Tablet je to i tak zajímavý.

Kromě systému Windows 8.1 je zde také procesor Intel, 1 TB místa v cloudu OneDrive a 1 rok předplatného Office 365. Tablet se bude prodávat pouze v síti Snapdeal.com. K tabletu je dodávána záruka jeden rok a v případě poruchy vám bude vyměněn, není třeba nikam chodit, vše se děje skrze internet – tedy bydlíte-li v Indii.

Cena zatím nebyla oznámena, ale měla by se pohybovat kolem 160-ti dolarů za jeden tablet. Podrobnější specifikace zatím neznáme, na tablet se můžete podívat zde. Pokud bychom měli hádat, tipovali bychom 1 GB operační paměti RAM a 8 GB paměti pro aplikace, snad microSD pro větší pamět. Displej osmipalcový s rozlišením 1280 x 800 pixelů.Úvodní foto: Notion InkKomentáře