Nová společnost vstupuje na trh. Linshof představuje tablet i smartphone

Tablety |

Německá společnost Linshof dnes představila hned dvě zařízení. Společnost je na poli chytrých zařízení nováčkem, ale jejich první počin by ustáleným výrobcům mohl trochu zamotat hlavu. Jedná se o smartphone Linshof i8 a výkonný Linshof Performance tablet. Obě zařízení budou dostupná od příštího roku.

Nová společnost vstupuje na trh. Linshof představuje tablet i smartphoneNěmecká společnost Linshof dnes představila hned dvě zařízení. Společnost je na poli chytrých zařízení nováčkem, ale jejich první počin by ustáleným výrobcům mohl trochu zamotat hlavu. Jedná se o smartphone Linshof i8 a výkonný Linshof Performance tablet. Obě zařízení budou dostupná od příštího roku.

Tablet je vybaven desetipalcovým AMOLED QXGA displejem s rozlišením 2048 x 1536 pixelů, osmijádrovým procesorem s taktem 2,1 GHz, 3 GB operační paměti RAM a 80 GB místa na disku. Zadní kamera disponuje rozlišením 13 megapixelů a využívá optiky Sony s maximální clonou f/1.8. Přední kamera je vybavena senzorem s rozlišením 8 megapixelů.

Operačním systémem bude Android 5.0 Lollipop, baterie nabídne kapacitu 9000 mAh, která by měla postačit na děvět hodin práce či zábavy. Tablet je štíhlý s neobvykle řešenými rohy. Na trhu bude k dostání za 360 dolarů. Jak se vám líbí?Úvodní foto: LinshofKomentáře